poniedziałek, 20 sierpnia 2012

Film na dziś

W tygodniu, po całym dniu pracy zazwyczaj nigdzie nie wychodzę. Późno wracam do domu, jestem zmęczony i mam ochotę się zrelaksować. To chyba normalne. Jedną z lepszych opcji na wieczór jest film w towarzystwie jakiejś przekąski i piwka, bodaj innego zimnego napoju.

Dzisiaj postawiłem na thriller. Obejrzę "Kuriera". Film nie ma zbyt dobrych recenzji ale często jest tak, że jeśli film jest słabo oceniany przez wiarę, to mi właśnie przypadnie do gustu. Jest to chyba wina mojego spaczonego gustu, lub... Są dni, kiedy podczas filmu przykładam więcej uwagi efektom specjalnym aniżeli samej fabule. Wyczytałem, że w tym filmie ich nie brakuje. Może 2 godzinki nie pójdą na marne :)Testuję dzisiaj nowe chipsy od Lay`s. Pieekielne Wasabi! Można powiedzieć, że jestem amatorem ostrych smaków. Słyszałem, że naprawdę dają popalić i smakują trochę jak chrzan. Z tym to akurat mogę się zgodzić bez próbowania. Przecież Wasabi to jest właśnie japoński chrzan!

1 komentarz:

  1. czekam na jakieś info o wrażeniach po filmie - są gusta i guściki i czesto coś co inni hejtują nam może się podobać :D Kurde nie jadam czipsów ale chętnie bym sprobowała :D

    OdpowiedzUsuń