piątek, 23 listopada 2012

Próbne matury


Mam to już za sobą! Wszystkie próbne matury napisane na tyle ile byłem w stanie i czekam na wyniki. Będę wiedział na czym stoję. Szczerze mówiąc, tylko matematyka mnie przestraszyła. Ciężko miałem skupić się na tylu zadaniach, a po powrocie do domu przeglądając odpowiedzi, to były one dosyć łatwe, żeby nie powiedzieć bardzo. Polski wydaje mi się, że napisałem całkiem przyzwoicie. Sęk w tym, czy moje udzielone odpowiedzi znajdują się w kluczu egzaminatorów, a z tym to bywa naprawdę różnie. Język obcy. Chyba jeden z nielicznych przedmiotów, który naprawdę pokazuje poziom opanowania wiedzy i to ile do nauki się przykłada. Ciekaw jestem jak poszło mi rozszerzenie z angielskiego ale myślę, że nie najgorzej.

Dzisiaj wielkie wytchnienie i nie mogę się doczekać kiedy będę pisał takie słowa w maju, już po normalnych maturach. Na wieczór planuje małą domówkę w skromnym gronie. Sami znajomi, browar w ręce i rap na głośnikach - TO LUBIĘ :)


5 komentarzy:

 1. też pisałam w tym roku probne ale jestem zawiedziona polskim :( jak patrzyłamto klucz był bardzo dziwny jak dla mnie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak to jest z tym polskim. Albo się trafi albo nie :D

   Usuń
 2. Ja mam jeszcze wszystko przed sobą, bo u mnie próbne zaczynają się dopiero 3.01 ;) A zdajesz jakieś dodatkowe przedmioty?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przymierzam się do podstawy z geografii. Na próbnej była dosyć przyjemna ;)

   Usuń