niedziela, 1 lipca 2012

Pakowanie

Z racji tego, że jutro wyjeżdżam na wakacje muszę się spakować. Tej czynności nie lubię najbardziej! Zawsze odkładam to na ostatnią chwilę i później zamartwiam się tym, że czegoś zapomniałem zabrać. W tym roku jednak zabrałem się za to już teraz z racji tego, że wieczorem jest finałowy mecz i nie mogę go przegapić.Wszystko na razie poukładane na podłodze lub wisi na wieszakach i czeka aż trafi do walizki, a za to zabiorę się za chwilkę.
 Mam nadzieję, że niczego nie zapomnę i nie będę musiał pożyczać podczas pobytu np. ładowarki do telefonu, co kiedyś już mi się zdarzyło. Nie jest to zbyt dobrą cechą ale jestem strasznie zapominalski. Jak byłem młodszy nie raz zdarzyło mi się wyjść do szkoły bez drugiego śniadania, zapomnieć ściąg, a nawet całego plecaka. Mam jednak nadzieję, że mama dopilnuje aby w tym roku nie zapomniał niczego! :)

4 komentarze:

 1. a gdzie się wybierasz na wakacje? ze znajomymi z rodzinką? ;) w każdym bądź razie udanych!

  OdpowiedzUsuń
 2. ja zazwyczaj czegos zapomne i potem rozpaczam :P tez dzis pakowanko u mnie...

  OdpowiedzUsuń
 3. ja sobie czasem robię liste żeby nic nie zapomnieć i ją uzupelniam przez kilka dni :) Zawsze coś pwadnie do głowy :D no i lepiej jest coś wykreślić, niż zapomnieć :) Udanego wypoczynku!

  OdpowiedzUsuń
 4. To najlepiej zabierz mamę ze sobą! Wtedy Twoja mama będzie pamiętała żebyś też nie zapomniał bagażu z powrotem.

  OdpowiedzUsuń