sobota, 3 listopada 2012

Zdjęcia butów

Jak wiecie, obuwie to jedna z moich największych i nie przemijających zajawek! Mogę godzinami oglądać zdjęcia, aukcje, przeglądać fora etc. Codziennie trafiam na jakieś perełki, którymi właśnie z Wami chciałbym się podzielić. Będę co jakiś czas dodawał wpis ze zdjęciami butów, które najbardziej trafiły w moje gusta. Będziecie mogli chociaż trochę podejrzeć w czym gustuje i jakimi modelami jaram się najbardziej. Najlepsze jest to, że wszystkie te buty są własnościami Polaczków! Polska scena sneakersowa stoi na naprawdę wysokim poziomie. ENJOY!


8 komentarzy:

 1. dlaczego na okreslenie swoich rodaków używasz pejoratywnego słowa "Polaczki" ??

  OdpowiedzUsuń
 2. am1 safari najlepsze, oczywiście słowo 'polaczki' nie na miejscu, bo typy mają hajs na buty, który ty byś musiał odkładać miesiącami za kieszonkowe.

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie wszystkie mi się podobają, ale te z 3 zdjęcia są świetne!:)

  OdpowiedzUsuń
 4. @mała
  Nie chciałem nikogo tym stwierdzeniem urazić, nie miało ono być negatywne. Po prostu zamiast napisać "chłopaków z Polski" użyłem tego, a nie innego określenia. Nic złego na myśli nie miałem, a jeśli ktoś poczuł się dotknięty, przepraszam :)

  OdpowiedzUsuń
 5. "Nie chciałem nikogo tym stwierdzeniem urazić, nie miało ono być negatywne. Po prostu zamiast napisać "chłopaków z Polski" użyłem tego, a nie innego określenia." - Będzie dobry z Ciebie polityk :), a butki jak butki, zależy co kogo rajcuje :), dla mnie muszą być solidne i wygodne, ostatnio już drugą parę testuje z HITEC choć pierwsza ma się całkiem nieźle, naprawdę dużo potrafią przeżyć :), a cena przystępna. Te pierwsze pasowały by Ci do nerki :)

  OdpowiedzUsuń
 6. 3 foto, co to za obuw? Bo nie kojarzę (jak możesz odp. u mnie, bo nie zawsze pamiętam, że ktoś odpowiedział gdzie zapytałem :) )

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale mocne! Wiesz, co przyznam się szczerze, że ta odnoga Nike czyli Skateboarding (SB)jest dla mnie najmniej znana, w ogóle nie kojarzę tam tych butów, no oprócz Janosków i Rodriguezów :)

   Dzięki za dobrą opinię na temat fitu :) starałem się też fajnie foty obrobić, żeby były w stylistyce jesiennej!

   Usuń
 7. I'm in love with your posts and these shoes!

  Good job dude!

  www.thefashionartisticpicture.com

  xx from Italy!
  Matteo

  OdpowiedzUsuń