środa, 31 października 2012

Trick or treat!

Halloween. Jakoś nigdy nie byłem wielkim fanem tego święta i chyba nadal nie jestem. Nie czuję potrzeby przebierania się za upiory, czy też chodzenia po mieście i straszenia ludzi. Zresztą to jest dobre dla dzieciaków. Nie mam jednak nic przeciwko tej tradycji. Można nawet powiedzieć, że podoba mi się to w innych krajach. W Polsce raczej ciężko uświadczyć takiego prawdziwego klimatu płynącego z halloween. Poubierane domy, pełen kosz cukierków czekający na małe potworki i oczywiście dynie. Szczerze powiedziawszy, chciałbym kiedyś przeżyć ten dzień w takim stylu. Może nawet zmieniłbym swoje podejście do tego "święta".

Niestety zabawa w halloween w Polsce kończy się raczej na imprezach w tym stylu i na nocnych - strasznych seansach w kinach. Ja również zamierzam skorzystać z tej "bogatej" oferty. W moim mieście w dwóch klubach organizowane jest Halloween Party. Zamierzam odwiedzić oba i zostać tam, gdzie po prostu będzie grubiej.


Mamy dziś piątek w środę, więc
Miłego "środopiątku" :)

1 komentarz:

 1. I think that everything said was actually very logical.

  But, what about this? suppose you were to write a awesome title?
  I am not saying your information isn't solid., however suppose you added a post title that grabbed folk's
  attention? I mean "Trick or treat!" is kinda boring.
  You could glance at Yahoo's front page and note how they create post titles to get viewers to click. You might try adding a video or a pic or two to grab readers excited about what you've
  got to say. In my opinion, it could bring your blog a little livelier.


  Here is my website: best cellulite treatment

  OdpowiedzUsuń